Dva pogotka Jelavića, tri boda Rangersa (VIDEO)

14. siječnja 2012. - 17:44

Hrvatski nogometaš Nikica Jelavić opet je bio junak Rangersa, te je s dva pogotka na gostovanju kod St. Johnstonea uvjetovao novu pobjedu aktualnih škotskih prvaka (2-1).

Tom se pobjedom Rangers vratio na vrh ljestvice. Imaju bod više od Celtica (54-53), no Celtic ima i jednu utakmicu manje odigranu (u nastavku današnjeg programa igraju domaći ogled protiv Dundeeja).

Jelavić je s ova dva subotnja pogotka povećao i svoju prednost na vrhu ljestvice strijelaca - sada na kontu ima petnaest golova u dosadašnjem dijelu sezone Premiershipa.

Usput, kod St. Johnstonea je Jelavić "spašavao" svog suigrača Bocanegru koji je u 68. minuti postigao autogol za tadašnjih 1-1. No, deset minuta prije kraja Jelavić je drugi put na utakmici bio precizan, te je donio...

26. travanj 2024 19:19