Jelavić zabio za pobjedu Bilićeva West Hama

9. siječnja 2016. - 21:12
U3. kolu engleskog FA kupa u subotu je Bilićev West Ham na svom terenupobijedio drugoligaša Wolverhampton Wandererse sa 1-0, te se je plasiraou daljnje natjecanje.

Pobjednički gol za"čekičare" zabio je hrvatski napadač Nikica Jelavić u 85. minuti naasistenciju Andyja  Carrolla, koji je ušao u igru 15 minuta ranije.

Vodećiklub Premier lige Arsenal dočekao je pretposljednji Sunderland  islavio je 3-1, iako su gosti u 16. minuti poveli. No, pogocima JoelaCampbella (26), Aarona Ramseyja (72) i Oliviera Girouda (76)  "topnici"su osigurali prolazak u sljedeći krug.

Manchester City je ugostima dobio Norwich sa 3-0, a bivši Dinamovac Ivo Pinto, koji je upetak pojačao Norwich, nije bio u sastavu.  Za Manchester City strijelcisu bili Kun Agüero (16), Kelechi Iheanacho (31) i Kevin De B...

26. travanj 2024 01:08