Domaći nogometpremiership

Chelsea na vrhu, Jelavić se ozlijedio, a Lovren odigrao jedno poluvrijeme

10. siječnja 2015. - 19:57
U 21. kolu nogometnog prvenstva Engleske Chelsea je u subotu upisao pobjedu, dok je Manchester City remizirao, pa klub iz Londona ponovno ima bodovnu prednost u odnosu na City, ali samo dva boda. Hull je poražen, a Nikica Jelavić zamijenjen je u 33. minuti zbog ozljede, dok je Dejan Lovren, nakon što je propustio tri utakmice, odigrao jedno poluvrijeme za Liverpool.

Chelsea je na domaćem terenu svladao Newcastle sa 2-0, iako su gosti u prvom poluvremenu propustili nekoliko gol-šansi. Pogotke za domaćine zabili su Oscar (43) i Diego Costa (59).

U gostima kod Evertona nogometaši Manchester Cityja poveli su 74. minuti pogotkom Fernandinha, a samo četiri minute kasnije poravnao je Steven Naismith.

Leicester je kod kuće pobijedio Aston Villu sa 1-0, a strijelac je bio Paul Konchesky (45...
25. travanj 2024 19:53