Strani nogometiznenađenje

Sevilla svladala Manchester United i izborila svoje šesto finale Europa lige

16. kolovoza 2020. - 23:06

Nogometaši Seville prvi su finalisti Europske lige, oni su u polufinalu igranom u nedjelju u Koelnu svladali Manchester United rezultatom 2-1 (1-1).

Manchester United je poveo golom Brune Fernandesa (9-11m), poravnao je Suso (26), a finale Sevilli osigurao je De Jong (78).

Englezi su poveli na samom početku susreta, Rashford je ušao u kazneni prostor, izborio se za udarac koji je blokiran, ali nakon što je napadač engleskog sastava uputio udarac Diego Carlos ga je udario po nogama te je sudac Brych dosudio kazneni udarac kojega je Bruno Fernandes u 9. minuti sigurno pretvorio u pogodak.

Iako je United silovito krenuo u dvoboj, nakon vodstva se povukao i prepustio inicijativu Sevilli koja je to znala iskoristiti i u 26. minuti stići do poravnanja. Doduše, na samom početku akcije suci ...

26. travanj 2024 11:10