Strani nogometrazbijanje

Manchester United zabio Southamptonu devet komada!

2. veljače 2021. - 23:47

Nogometaši Manchester Uniteda uvjerljivom 9-0 (4-0) domaćom pobjedom protiv Southamptona u susretu 22. kola bodovno su se izjednačili s gradskim suparnikom Manchester Cityjem na vrhu ljestvice engleskog prvenstva.

United je gotovo čitavu utakmicu imao brojčanu prednost na terenu jer je već u 2. minuti isključen igrač Southamptona Jankewitz zbog nesmotrenog ulaska otvorenim đonom na koljeno McTominaya. Domaći sastav znalaćki je iskoristio igrača više te s četiri pogotka već u prvom poluvremenu riješio susret. Prvi gol postigao je Wan-Bissaka (18), na 2-0 povisio je Rashford (25), potom je Bednarek (34-ag) zatresao vlastitu mrežu, a na 4-0 povisio je Cavani (39).

Na 5-0 sredinom nastavka povisio je Martial (69), samo dvije minute potom u strijelce se upisao i McTominay (71)...

28. travanj 2024 08:16