GOLUŽINA ČETIRI ASA Červarov nasljednik položio prvi ispit

15. siječnja 2011. - 12:54
Još jedno prvenstvo hrvatski rukometaši otvorili su pod pokroviteljstvom Plive. S puno plivadona, caffetina i neofena za sve one koji su gledali utakmicu protiv Rumunja i, po dobrom starom običaju, doživjeli slom živaca. Ne sjećamo se kad je to  našima trebalo devet minuta za prvi gol (kod 0:3), kad smo u 13. minuti gubili s 1:5, a na pola poluvremena dali samo dva pogotka (2:5). Ove brojke čine se nestvarnima, pogotovo što s druge strane nisu stajali Francuzi ili recimo Danci, nego Rumunji kojima se previđa ispadanje već u prvome krugu.

Već nakon desetak minuta bilo je jasno što izbornik Slavko Goluža mora raditi za preokrenuti ovu utakmicu. Za početak, Lackovićem mijenjati potpuno izgubljenog Tonća Valčića, ali to i nije bilo toliko bitno.