Ostalogostovanje u italiji

Mertojak korak do polufinala Lige prvaka: revanš u Poljudu bit će otvoren do samog kraja

Piše V. B.
27. siječnja 2020. - 10:07

Kuglači splitskog Mertojaka vratili su se iz Italije sa “živim“ rezultatom.

U prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka izgubili su od Neumarkta 5:3, pa će revanš u Poljudu 15. veljače biti otvoren do samoga kraja. Splićani su se, naravno, nadali pobjedi, ali su rekli kako bi bili zadovoljni i minimalnim porazom koji se na kraju i dogodio.

Stručni stožer kluba odlučio je s Hrvojem Marinovićem i Andrejem Kovačem “pokriti“ najboljeg kuglača današnjice Vilmoša Zavarka i Tamasa Kissa kako se ne bi stvorila velika razlika.

Marinović je pružio solidan otpor i u dva seta bio blizu, no Zavarko je ukupno bio uspješniji (712:644). Kovač je također poražen od Kissa, ali mu je uzeo set, što bi moglo biti važno budući da su momčadi bile izjednačene u setovima (12:12). ...

26. travanj 2024 18:03