Hajdukništa od finala

Rušili Blagaića dvaput u kaznenom prostoru, ali to sudac nije vidio: juniori Hajduka poraženi u polufinalnom Kup dvoboju

Piše PSD
1. svibnja 2019. - 20:14
hajduk2_solin14-100319

Hajdukovi juniori ispali su iz Hrvatskog kupa nakon što su rezultatom 2:0 poraženi na gostovanju kod Osijeka.

Domaća ekipa bolje je otvorila susret i već u prvih deset minuta Adam Benić našao se u dvije dobre šanse no prvi put mu sjajno brani Karlo Sentić, a drugi put je njegov šut s 10 metara u posljednji trenutak blokiran.

Uzvratili su Bijeli preko Jakova Blagaića koji je u 15. minuti lijepo pucao s 18 metara, ali prošlo je to malo iznad vrata. Tri minute kasnije momčad Igora Tolića mogla je do vodstva. Ivan Šarić sam je izašao pred vratara Luku Dubrovića, ali iz njegov šut otišao je pored vrata.

Već u sljedećem napadu na drugoj strani se opet iskazao Sentić, Ivan Durdov pucao je s vrha šesnaesterca, išla je ta lopta u sami gornji desni kut, međutim vratar Bijelih sj...

28. travanj 2024 16:22