Hajdukkako su igrali

Livaja show ide dalje: najbolji igrač lige unatoč ozljedi presudio je i u dalmatinskom derbiju

2. travnja 2023. - 10:20

Odlična utakmica, Hajduk bolji u dalmatinskom derbiju, ali nije moglo bez panike u zadnjim trenucima.

Šibenik je kod stanja 2:3 potražio svoju šansu u nabacivanjima u posljednjim trenucima, ali je na kraju ostala pobjeda Hajduka, zaslužena, premda ne i onako okrugla kao kad je Pukštas postavio rezultat na 0:3 u 59. minuti.

Konačni rezultat vara, 2:3, odnosno daje satisfakciju Šibenku da je možda mogao bolje proći, e da nije imao težak black-out od petnaestak minuta s početka drugog dijela.

No, dalmatinski derbi bio je prije svega Livaja show, zabio je Marko presudni, prvi gol, a onda dvaput asistirao manirom vrhunskog znalca i Hajduk je razmontirao Šibenik, preskočio je Šubićevac.

Šibenik je pogotkom Kvržića u samom finišu načas zabrinuo hajduke, ali su se oni othrvali do ...

26. travanj 2024 10:21