Wimbledon: Čilić i Konjuh u trećem kolu

25. lipnja 2014. - 21:12
Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić plasirao se u 3. kolo najvećeg svjetskog turnira Wimbledona, on je u 2. kolu nadigrao Austrijanca Andreasa Haider-Maurera sa 3-6, 6-1, 6-4, 6-4 u susretu koji je trajao dva sata i 12 minuta.

Bio je ovo drugi međusobni susret Čilića i haider-Maurera, a naš je igrač uzvratio Austrijancu za poraz u četvrtfinalu turnira u Beču 2010. godine.

Haider-Maurer je odlično krenuo u dvoboj, poglavito na reternu gdje je u prvom setu stvarao probleme Čiliću. Naš je igrač u šestoj igri uspio spasiti 15-40, ali u osmoj se nije upio izvući, te je Austrijanac iskoristio svoju ukupno četvrtu priliku za "break" kojom je poveo sa 5-3. U sljedećem gemu Čilić je stigao do 15-40 i prilike za povratak u prvi set, ali Haider-Maurer se uspio izvući odličnim servisima ...
28. travanj 2024 20:28