Tenisu odličnoj formi

Ćorić i Karlović u trećem kolu Washingtona

21. srpnja 2016. - 11:45
borna coric.JPG

Hrvatski tenisači Ivo Karlović i Borna Ćorić izborili su mjesto u osmini finala ATP turnira serije 500 u Washingtonu, nakon što je 37-godišnji veteran u dva seta sa 6-3, 7-6 (4) svladao Amerikanca Briana Bakera, a 19-godišnjak bio bolji od Japanca Yuichija Sugite sa 6-4, 6-4.

Ivo Karlović je i glavnom američkom gradu nastavio pobjednički niz iz Newporta, u čemu ga nije mogao zaustaviti 31-godišnji Amerikanac Brian Baker. Bio je to njihov prvi dvoboj, a Karloviću je za pobjedu bio dovoljan jedan 'break' u prvom setu i osvojen 'tie-break' drugog seta. Karlović je spasio jednu 'break-loptu', a iskoristio dvije od osam prilika za oduzimanje servisa. Zabio je 19 aseva i za 86 minuta stigao do 3. kola gdje ga čeka Australac Bernard Tomić koji u međusobnim dvobojima vodi 2-1.