Tenisnakon sat i 36

ATP Rotterdam: Ćorić i Čilić u 2. kolu

8. veljače 2016. - 22:33
cilic

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić plasirao se u 2. kolo ATP turnira u Rotterdamu nakon što je u 1. kolu sa 7-6 (5), 6-4 svladao Uzbekistanca Denisa Istomina.

Do sedme pobjede u osmom međusobnom dvoboju protiv Istomina Čilić je stigao nakon sat i 36 minuta igre.

U prvom setu niti jedan igrač nije stigao niti do prilike za "break", a kamoli do oduzimanja suparnikova servisa, pa je o pobjedniku odlučivao "tie-break". U odlučujućoj igri nastavila se dominacija servera sve do rezultata 6-5 za Čilića kada je naš prvi reket uspio osvojiti poen na Istominov početni udarac i riješiti prvi set u svoju korist.

Drugi set ponudio je mnogo bolju Čilićevu igru na reternu, no iskoristio je samo jednu od sedam "break-lopti". Nakon što je propustio dvije prilike za "break" u četvrtoj i j...

28. travanj 2024 01:57