Villarreal je poveo u gostima kod Atletica, uslijedio je preokret, Vrsaljko asistent

24. veljače 2020. - 07:27

Hrvatski branič Šime Vrsaljko bio je asistent za prvi pogodak madridskog Atletica u 3-1 (1-1) domaćoj pobjedi protiv Villarreala u posljednjoj utakmici 25. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Gosti su poveli preciznim udarcem Paca Alcacera s vrha kaznenog prostora u 16. minuti, a na 1-1 Atletico je izjednačio u 40. Vrsaljko je poslao "svijeću" u kazneni prostor gostiju na koju je brže od suparničkog vratara reagirao Correa te poslao loptu u mrežu.

U nastavku su tri boda Atleticu osigurali Koke golom glavom u 64. minuti i Joao Felix udarcem nogom u 74. Vrsaljko je igrao do 58. minute.

Atletico se ovom pobjedom probio na treće mjesto ljestvice sa 43 boda, koliko ima i četvrta Sevilla koja je ranije u nedjelju kao gost svladala izravnog konkurenta za plasman u Ligu prvaka Getafe. ...

25. travanj 2024 07:37