Strani nogometbundesliga

Veliki preokret Borussije: hrvatski reprezentativac vratio se pogotkom u sudačkoj nadoknadi

30. rujna 2018. - 14:32
2018-09-22T150907Z_1850244380_RC14EA12D070_RTRMADP_3_SOCCER-GERMANY-TSG-DOR.JPG

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 6. kola Bundeslige Bayer Leverkusen je kod kuće protiv Borussije  Dortmund izgubio sa 2-4, i to nakon što je poslije prvog poluvremena vodio sa 2-0.

U nastavku Jacob Bruun Larsen (65) i Marco Reus (69) zabijaju za poravnanje 2-2, a potom Paco Alcacer sa dva pogotka (85, 90+4) donosi pobjedu Borussiji Dortmund, koja je izbila na prvo mjesto prvenstvene ljestvice.
 Branič Tin Jedvaj je za Leverkusen igrao od 70. minute.

Kramarićev Hoffenheim je u subotu kod kuće izgubio od Leipziga sa 1-2, a jedini pogodak za domaćine zabio je hrvatski napadač Andrej Kramarić u sudačkoj nadoknadi (90+3) iz penala. Dvostruki strijelac za Leipzig bio je Yussuf Poulsen (53, 73).

Lijevi branič Borna Sosa drugu utakmicu zaredom bio je u početnoj postavi Stuttgarta...

28. travanj 2024 16:49