Uvjerljiva pobjeda Jurićevog Torina, Brekalo se ozlijedio na zagrijavanju

31. listopada 2021. - 00:09

Nogometaši Torina, koje vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, u susretu su 11. kola talijanskog prvenstva kao domaćini svladali Sampdoriju s uvjerljivih 3-0 (1-0).

Torino je ka pobjedi poveo Praet (17) pogotkom iz gužve u prvom poluvremenu, početkom nastavka iz protunapada je na 2-0 povisio Singo (52), da bi konačni rezultat postavio Belotti (90+3) svojim 100. prvenstvenim pogotkom u karijeri u posljednjoj minuti sudačke nadoknade.

Marko Pjaca zbog ozljede nije konkurirao za nastup u momčadi Torina, dok se na zagrijavanju za utakmicu ozlijedio i Josip Brekalo, koje trebao započeti dvoboj, no na kraju ga je u udarnih 11 zamijenio Praet.

Torino je s nova tri boda skočio na 10. mjesto sa 14 bodova, dok je Sampdoria 15. s devet bodova.

Na vrhu su Napoli i Mialn sa po 28 bodova.

26. travanj 2024 04:17