Uvjerljiva pobjeda Intera na gostovanju, sve je bilo riješeno u prvih 15 minuta utakmice

28. studenog 2020. - 17:19

Nogometaši Intera u prvoj su utakmici 9. kola talijanskog prvenstva kao gosti u Reggio Emiliji uvjerljivo svladali Sassuolo sa 3-0 (2-0).

Susret je praktički bio riješen već u prvih 15-ak minuta nakon kojih je Inter već imao prednost od 2-0 golom Sancheza (4) i autogolom Chirichesa (14-ag), da bi konačni rezultat početkom nastavka postavio Gagliardini (60).

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je za Inter do 85. minute, dok je Marcelo Brozović propustio i ovaj susret zbog zaraze koronavirusom.

Ovom pobjedom Inter se bodovno izjednačio sa Sassuolom, oba sastava imaju po 18 bodova, dva manje od vodećeg Milana, a jedan više od četvrte Rome.

26. travanj 2024 06:42