Tudorov Marseille uvjerljiv na gostovanju u Nici, Sanchez briljirao

28. kolovoza 2022. - 18:01

Nogometaši Marseillea pod vodstvom Igora Tudora ostvarili su uvjerljivu 3-0 pobjedu na gostovanju u Nici, u nedjeljnom dvoboju 4. kola francuskog prvenstva, što im je privremeno donijelo vodeću poziciju na ljestvici.

Najzaslužniji za pobjedu bio je čileanski napadač Alexis Sanchez koji je postigao svoja prva dva pogotka u dresu Marseillea. Prvi put je mrežu zatresao u 10. minuti za 1-0, a drugi put u 42. minuti za konačnih 3-0. Drugi pogodak za goste postigao je Prtugalac Nuno Tavares.

Hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car ponovno je ostao na klupi za pričuve Marseillea.

Najuvjerljiviju pobjedu kola postigao je Montpellier koji je slavio sa 7-0 na gostovanju u Brestu. Već nakon 11 minuta bilo je 3-0 za goste, a 5-0 na poluvremenu golovima Maouasse (6), Wahija (10, 31), Khazr...

27. travanj 2024 00:34