Strani nogometkane u ‘klubu 200‘

Treći poraz prvaka Liverpoola: Arsenal iz dva udarca u okvir gola na cijeloj utakmici zabio dva pogotka za slavlje

15. srpnja 2020. - 23:31

U derbiju 36. kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je pobijedio Liverpool sa 2-1 nanijevši prvacima treći poraz ove sezone.

Junak utakmice bio je francuski napadač Alexandre Lacazette koji je upisao pogodak i asistenciju u pobjedi "topnika".

Novi engleski prvak je poveo u 20. minuti golom Sadia Manea na asistenciju Andrewa Robertsona. Bio je to njegov šesti pogodak protiv "topnika", a samo je Crystal Palaceu zabio više, čak devet.

Međutim, u nastavku prvog dijela "Redsi" su domaćinu poklonili dva gola za preokret. U 32. minuti Virgil van Dijk je neoprezno vratio loptu Alissonu, pogrešku je spremno dočekao Alexandre Lacazette i mirno zabio za 1-1.

U 43. minuti pogriješio je i Alisson loše ispucavši loptu. Lacazette je primio loptu, te odmah uposlio Reissa Nelsona koji ...

27. travanj 2024 06:39