Strani nogometimali i igrača više

Teška pobjeda Real Madrida: Karim Benzema zabio oba pogotka, Modriću minute u završnici susreta

30. prosinca 2022. - 23:53

Nakon posve neuvjerljive igre nogometaši madridskog Reala ipak su uspjeli osvojiti tri boda, u gostima su, u dvoboju 15. kola španjolske La Lige, svladali Valladolid 2-0.

Izjednačena utakmica, u sporom ritmu, trajala je sve do same završnice. Real je imao nešto veći broj prilika, ali i domaćin je znao zaprijetiti. Utakmica je odlučena u zadnjih desetak minuta i to nakon što je dosuđen jedanaesterac za Real, a prethodno je lopta pogodila u ruku Javiera Sancheza, u domaćem šesnaestercu.

Karim Benzema je realizirao jedanaesterac za 1-0, a uz to je domaći igrač Sergio Leon zaradio isključenje zbog prigovora. Do kraja je Benzema postigao još jedan pogodak, a od 88. minute je zaigrao i kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić.

Ova pobjeda je opet vratila Real na prvo mjesto l...

27. travanj 2024 02:29