Strani nogometliga prvaka

Tako to rade velike momčadi: PSG i Chelsea bez velikih problema upisali sigurne pobjede na gostovanjima, Neymar ponovno ozlijeđen

28. listopada 2020. - 21:20

Nogometaši Chelsea slavili su u susretu 2. kola E skupine Lige prvaka kod Krasnodara s 4-0, dok je PSG također slavio u gostima, kod Istanbul Basaksehira, s 2-0.

PSG je skupo platio pobjedu (2-0) kod debitanta iz Turske jer se u 20. minuti ozlijedila brazilska zvijezda Neymar, koji se tako priključio dugoj listi ozlijeđenih igraća Parižana na kojoj su Marco Verratti, Mauro Icardi, Leandro Paredes, Julian Draxler i Juan Bernat. Prema prvim neprovjerenim informacijama u pitanju je bedreni mišić lijeve noge.

Nakon neizvjesnog prvog dijela u drugom se "ukazao" crnoputi Talijan Moise Kean, te golovima u 64. i 79. minuti, oba puta nadodavanje Mbappea, spasio PSG neugodnosti. Turci su čak imali i bolje prilike, ali je briljirao vratar francuske momčadi Navas.