Strani nogometliga prvaka

Suba odveo Monaco do senzacije, Vrsaljko također u četvrtfinalu

Piše D.Pe., (H)
15. ožujka 2017. - 23:31

Nogometaši Monaca plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su u uzvratu u Monte Carlu pobijedili Manchester City s 3-1 i proškli dalje temeljem više postignutih pogodaka u gostima. U prvom susretu u Manchesteru je City slavio s 5-3.

Pogotke su za Monaco postigli Kyllian Mbappe (8), Fabinho (29) i Tiemoue Bakayoko (77), dok je strijelac za Manchester City bio Leroy Sane (71).

Monaco je na svom terenu uspio nadoknaditi zaostatak iz prve utakmice, a trener Citya Pep Guardiola po prvi puta je sa svojim klubom ispao u osmini finala, nakon što je čak osam puta prošao u četvrtzavršnicu. Monaco je na čelu sa sjajnim hrvatskim vratarem Danijelom Subašićem odigrao sjajno prvo poluvrijeme, dok je City bio bolji u drugom dijelu, no u 77. minuti iz prekida je pogodal vrijedan prolaz...

28. travanj 2024 15:30