Strani nogometnaša grupa

Slovenci i Slovaci podijelili bodove u Ljubljani, igrao Mlakar, zabio Stojanović

Piše V.B.
1. rujna 2021. - 23:39

Nisu samo Rusija i Hrvatska odigrali neriješeno, već i Slovenija i Slovačka koje se također nalaze u našoj skupini H.

U dvoboju odigranom u Ljubljani završilo je 1:1. Gosti su poveli preko Roberta Boženika u 32. minuti, dok su Slovenci izjednačili golom donedavnog beka zagrebačkog Dinama Petra Stojanovića (sada igrača Empolija) u 42. Hajdukov napadač Jan Mlakar za Sloveniju je bio u prvom sastavu, a iz igre je izašao u 57. minuti.

U trećem susretu naše skupine Malta je s 3:0 kod kuće porazila Cipar golovima Attarda (44., 54.) i Mbonga (46.), i to nakon što su u 40. minuti gosti ostali s igračem manje zbog isključenja Soterioua.

Na tablici Hrvatska i Rusija vode s po sedam bodova, Slovačka ima šest, a Slovenija, Malta i Cipar po četiri. U subotu 4. rujna sastaju se Slovač...

26. travanj 2024 21:10