Strani nogometpremier league

Sjajna utakmica West Hama i Leedsa, nakon Vlašićeve pogreške krenula je akcija za pobjednički gol gostiju

16. siječnja 2022. - 19:07

Nogometaši Liverpoola svladali su na svom Anfieldu Brentford 3-0, u utakmici 22. kola engleske Premier lige te su se vratili na drugo mjesto ljestvice.

Tek u 44. minuti je gostujuća obrana po prvi puta kapitulirala, a za 1-0 je strijelac bio Fabinho. Minimalnu prednost je Liverpool imao do 69. minute kada je Oxlade-Chamberlain zabio za 2-0, a pobjedu je i definitivno potvrdio Minamino u 77. minuti.

Liverpool na drugom mjestu ima dva boda više od Chelseaja, ali i jednu utakmicu manje. Liverpoolu, pak, Manchester City bježi za ogromnih 11 bodova, makar Kloppova momčad ima i ogled manje od Cityja.

Sjajnu su utakmicu odigrali West Ham i Leeds, a dvoboj otvorenog garda, s brojnim šansama na obje strane, završio je slavljem gostiju 3-2. Cijela momčad Leedsa je odigrala sjajno, no posebno se...

25. travanj 2024 20:33