Strani nogometnevjerojatan podatak

Salah prekinuo prokletstvo: Liverpoolu je trebalo više od 12 sati da zabije gol iz igre na svom Anfieldu

Piše Ivan Renić
13. travnja 2021. - 15:33

Više od 12 sati nogometa odigralo se na Anfieldu, a da Liverpool nije uspio zabiti gol iz igre.

Preciznije, prošlo je 769 minuta dok sušu konačno nije prekinuo Mohamed Salah kada je u prošlom kolu u 57. minuti pogodio za 1:1 protiv Aston Ville. „Redsi“ su na kraju na jedvite jade uspjeli slaviti golom Trenta Alexandera-Arnolda u prvoj minuti sudačke nadoknade. U zadnje vrijeme često osporavani bek tako je stao na kraj još jednom crnom nizu – upisana je prva domaća pobjeda u ovoj godini nakon šest uzastopnih poraza (ne računamo slavlje u Ligi prvaka protiv RB Leipziga gdje su formalno bili domaćini u Budimpešti). A gotovo smo u polovici travnja...

Kloppova momčad priskrbila si je barem malu zadovoljštinu osvetivši se Aston Villi za poraz u kojem su ih ponizili 2:7 u li...

26. travanj 2024 17:34