Rebić i Kramarić zabili za pobjedu i bod svojih ekipa

Piše (H)
17. ožujka 2018. - 19:13
rebiccc

U 27. kolu Bundeslige hrvatski nogometaši Ante Rebić i Andrej Kramarić pružili su odlične partije. Obojica su upisali po jedan pogodak i asistenciju.

Hoffenheim je u subotu u gostima kod Borussije Moenchengladbach odigrao 3-3, iako je tri puta vodio. Hoffenheim je poveo u 13. minuti, Andrej Kramarić je izveo korner, a Benjamin Huebner glavom trese mrežu. Domaćini su poravnali u 33. minuti, a strijelac je bio švicarski Hrvat Josip Drmić.

Hoffenheim ponovno vodi u 58. minuti nakon što je Kramarić zabio iz penala. No, Borussia Moenchengladbach opet izjednačuje u 72. minuti pogotkom Larsa Stindla. Ipak, minutu kasnije Florian Grillitsch pogađa za novo vodstvo Hoffenheima 3-2. No, ni to nije bilo dovoljno, jer je u 90. minuti stoper Borussije Matthias Ginter zabio za konačnih 3-3....

27. travanj 2024 21:19