Strani nogometnogometna europa

Realu pobjeda u gradskom derbiju, Modrić kapetan, Napoli bolji od Milana, Messi odlučio u Lyonu

18. rujna 2022. - 23:28

U velikom madridskom derbiju Real je kao gost pobijedio Atletico sa 2-1 upisavši i šestu pobjedu na startu sezone.

Aktualnog europskog i španjolskog prvaka je do pobjede kao kapetan predvodio hrvatski nogometaš Luka Modrić koji je igrao do 82. minute kada ga je zamijenio Eduardo Camavinga.

Za Real su zabili Rodrygo (18) i Federico Valverde (36), dok je pogodak za Atletico postigao Mario Hermoso (83). Isti je igrač u sudačkoj nadoknadi i "pocrvenio".

Real ne posustaje, i u šestom ligaškom susretu ove sezone "Los Blancosi" su slavili, a tome dodajmo i slavlje u europskom Superkupu, te dvije pobjede u Ligi prvaka.

"Kraljevski klub" je poveo u 18. minuti golom Rodryga kojeg je sjajno uposlio Aurelien Tchouameni. Atletico je mogao izjednačiti u 25. minuti, sa 20 metara je odlično pucao ...

26. travanj 2024 13:48