Strani nogometbundesliga

RB Leipzig slavio protiv Bochuma, sva tri gola domaćin je zabio u posljednjih 20 minuta utakmice

2. listopada 2021. - 20:29

U susretu sedmog kola njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig je pobijedio Bochum sa 3-0, a sva tri gola domaćin je zabio u posljednjih 20 minuta utakmice.

Njemački doprvak je tek u posljednjih 20 minuta uspio slomiti pretposljednji Bochum.

Gosti su se dobro držali do 70. minute kada je Andre Silva zabio za 1-0. Tri minute kasnije Christopher Nkunku je povisio na 2-0, a isti je igrač u 79. minuti razriješio sve dvojbe postigavši i treći pogodak domaćeg sastava.

Joško Gvardiol je odigrao cijeli susret za Leipzig koji je skočio na sedmo mjesto.

U ranije odigranom susretu Borussia Dortmund je pobijedila Augsburg sa 2-1. Momčad iz Dortmunda je do pete pobjede sezone stigla golovima Raphaela Guerreira iz jedanaesterca u 10. minuti, te Juliana Brandt u 51. minuti. Za goste je zabio A...

26. travanj 2024 10:01