Strani nogometvečernji program

Rangers stigao do druge pobjede: Barišić odlično asistirao strijelcu Morelosu; Omonijin Jordi Gomez zabio najljepši gol, s pola igrališta

29. listopada 2020. - 23:28

Nogometaši Rangersa upisali su i drugu pobjedu u skupini D Europske lige porazivši na svom Ibroxu Lech Poznan sa 1-0. Pogodak odluke zabio je Alfredo Morelos u 68. minuti na asistenciju Borne Barišića.

Hrvatski reprezentativac je sjajno ubacio s desne strane, a Kolumbijac glavom zabio za pobjedu.

Barišić je igrao cijeli susret, dok je Nikola Katić izvan stroja zbog ozljede. Karlo Muhar i Marko Malenica nisu nastupili za poljski sastav kojem je to bio drugi poraz.

Dvije pobjede ima i Benfica koja je na Luzu porazila Standard sa 3-0 golovima Pizzija (49-11m, 76) i Waldschmidta (66-11m). Duje Čop nije igrao za goste.

U skupini E Granada i PAOK su odigrali bez golova, a Antonio Čolak je za grčki sastav igrao do 69. minute.

U drugom susretu PSV je okrenuo rezultat protiv...

26. travanj 2024 07:17