Strani nogometbravo za raketu

Rakitić upisao 200-ti nastup za Barcu

2. ožujka 2018. - 00:30
dertttt

U susretu 26. kola španjolskog nogometnog prvenstva Las Palmas je zaustavio Barcelonu odigravši 1-1, uz nastupe Alena Halilovića i Ivana Rakitića.

Barcelona je povela u 21. minuti sjajnim pogotkom Lea Messija iz slobodnog udarca, a izjednačio je Jonathan Calleri iz jedanaesterca u 48. minuti.

Za domaći sastav je cijeli susret igrao Alen Halilović, dok je za Barcelonu od 63. minute zaigrao Ivan Rakitić kojem je to bio 200-ti nastup u dresu katalonskog velikana.

Rakitić je u Barcelonu stigao u srpnju 2014. iz Seville za 18 milijuna eura. U mandatu prošlog trenera Luisa Enriquea hrvatski veznjak je bio najkorišteniji Barcelonin igrač sa 159 nastupa, a isto je i pod vodstvom sadašnjeg trenera Valverdea. Od 43 odigrao je 41 utakmicu. Messi ima nastup manje. Barca je s Rakitićem u momčad...

28. travanj 2024 02:49