Strani nogometNevjerojatan niz

PSG razbio Monaco 7:1 i osigurao naslov prvaka Francuske

16. travnja 2018. - 01:02

Nogometaši Paris SG-a osigurali su naslov francuskog prvaka pet kola prije kraja prvenstva svladavši u velikom derbiju 33. kola na svom Parku prinčeva branitelja naslova Monaco sa čak 7-1 (4-1).
Parižani su "razbili" Monaco u prvih pola sata igre kada su u razdoblju od 14. do 27. minute postigli četiri pogotka. Dvostruki strijelac bio je Lo Celso (14, 27), a po jedan gol su dodali Cavani (17) i Di Maria (20). Hrvatski reprezentativni vratar Danijel Subašić, koji je branio čitavu utakmicu za Monaco, bio je nemoćan u svim tim situacijama. Do kraja prvog dijela Rony Lopes (38) je smanjio na 4-1, da bi nastavku Di Maria (58) svojim drugim pogotkom i Falcao (76-ag) autogolom i Draxler (86) postavili konačnih 7-1. Subašić niti u nastavku nije mogao previše učiniti kako bi spriječio potom s...

27. travanj 2024 13:32