Strani nogometsp u kataru

Portugalci bez Ronalda potpuno demolirali umorne Švicarce

6. prosinca 2022. - 21:54

Na iznimno uvjerljiv način nogometaši Portugala su izborili četvrtfinale svjetskog prvenstva, pobijedili su sa 6-1 (2-0) Švicarsku u osmini finala.

Zvijezda večeri bio je Goncalo Ramos, 21-godišnjak koji je pronašao mjesto u udarnoj momčadi Portugala umjesto Cristiana Ronalda. On je postigao tri pogotka na utakmici, dok su po jedan dodali Pepe, Raphael Guerreiro i Rafael Leao. Portugal je početkom drugog poluvremena poveo 4-0 čime je utakmica bila riješena, a do kraja se s obje strane igralo prilično neobavezno. Počasni pogodak za Švicarce dao je Manuel Akanji.

Portugal je bolje otvorio utakmicu, ali je Švicarska, barem u uvodnim minutama, čvrsto stajala u svom posljednjem redu te nije dozvoljavala velike prilike za suparnika. No, Švicarska se ipak brzo našla u rezultatsko...

27. travanj 2024 03:21