Partizan opet bolji od Koelna, Villarreal gazi, Rennes, Fenerbahče i Freiburg osigurali prolaz

13. listopada 2022. - 21:20

Nogometaši Fiorentine drugi put su unutar sedam dana pobijedili škotski Hearts, ovaj put s 5-1 na domaćem terenu te su ostali u borbi za prvo mjesto skupine A Konferencijske lige.

Bilo kakve dvojbe u ovom su susretu nestale nakon prvog poluvremena, jer je talijanska momčad već nakon 45 minuta imala vodstvo od 4-0. Strijelci su bili Jović, Biraghi, Gonzalez i Barak.

Fiorentina je ostala druga te i dalje ima tri boda manje od vodećeg Istanbul Basaksehira koji je u 4. kolu, također kao domaćin, bio bolji od latvijskog Rigasa s 3-0. Dva pogotka je postigao Okaka, a jedan Turuc. Za goste je cijelu utakmicu odigrao hrvatski nogometaš Tomislav Šarić.

Maksimalan učinak i dalje ima Villarreal, jedan od glavnih favorita kompletne Konferencijske lige. Ovog četvrtka Villarreal je teško, al...

26. travanj 2024 13:34