Strani nogometliga nacija

Novi problemi za svjetske prvake, oslabljeni putuju na važno gostovanje u Dansku

Piše hina
23. rujna 2022. - 07:34

Francuska nogometna reprezentacija u susretu posljednjeg, 6. kola skupine 1 Lige nacija, u kojoj igra i Hrvatska, protiv Danske u nedjelju u Kopenhagenu bit će oslabljena za neigranje stopera Julesa Koundea i vratara Mikea Maignana zbog ozljeda koje su zadobili u 2-0 pobjedi protiv Austrije u četvrtak.

"Jules ima problema s butnim mišićem, dok je Mike ozlijedio mišić lista", kazao je francuski izbornik Didier Deschamps.

Kounde je morao napustiti igru već u 23. minuti, dok je Maignan zamijenjen na poluvremenu. Umjesto Koudea u igru je ušao William Saliba, dok je na vratima Maignana zamijenio Alphonse Areola.

S ovim ozljedama još se produbila kriza kod svjetskih prvaka, Maignan je bio na vratima samo zato što je prvi golman i kapetan reprezentacije Hugo Lloris još ranije otpao za ovu...

26. travanj 2024 16:44