Strani nogometrutinski posao

Napoli se priključio velikanima: bez velikih problema izborili četvrtfinale Kupa

14. siječnja 2019. - 00:41
2018-12-29T184534Z_1188925484_RC1364711920_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-NAP-BOL.JPG

Nogometaši Napolija plasirali su se u četvrtfinale Talijanskog kupa 2-0 (1-0) pobjedom protiv Sassuola u četvrtfinalu. Strijelci za Napoli bili su Milik (15) i Fabian Ruiz (74). Hrvatski veznjak Marko Rog ostao je na klupi Napolija. Napoli će u četvrtfinalu igrati protiv Milana koji je u subotu kao gost svladao Sampdoriju sa 2-0 nakon produžetka.

Ranije u nedjelju Inter je svladao Benevento sa 6-2 (3-0) uz tri asistencije Ivana Perišića. Inter je protiv nedoraslog drugoligaša pitanje prolaska riješio na samom startu utakmice, već u 7. minuti bilo je 2-0 golovima Icardija (3-11m) i Candreve (7), da bi potom na scenu stupio Perišić koji je odlično proigrao Dalberta (45+1) za 3-0, da bi u drugom poluvremenu dva puta sjajno proigrao Lautara (48, 66). Za Benevento su strijelci bili Insi...

28. travanj 2024 00:36