Najskuplji veznjak svijeta koštao je 100 milijuna eura i prije dva gola koja je zabio u uvjerljivoj pobjedi protiv momčadi hrvatskog reprezentativca

Piše Frane Vulas
22. listopada 2022. - 18:35

Fantastični Jude Bellingham zabio je dva pogotka u 5:0 prvenstvenom slavlju Borussije Dortmund protiv Stuttgarta. Supertalentirani 19-godišnji veznjak reprezentacije Engleske zabijao je u 2. i 53. minuti, a pored njega za domaćina su golove postigli Niklas Sule u 13., Giovanni Reina u 44. te Yusuf Mukoko u 73. minuti.

Bellingham je novo veliko ime europskog nogometa koje je lansirao klub iz Dortmunda, a od dolaska u Borussiju već dvije godine zainteresirani europski velikani se raspituju za njegov transfer iz Bundeslige. Kalkulira se kako će za transfer Bellinghama njegov idući klub morati platiti barem 100 milijuna eura odštete Borussiji koja ga je 2020. godine Birminghamu platila 25 milijuna eura. Još ljetos želio ga je Liverpool. Engleski velikan nije nipošto odustao, nada se da će...

26. travanj 2024 23:17