Strani nogomettrećeligaš prijetio

Mršavi remi dovoljan 'kraljevima' za prolaz u Kupu: Modriću odmor, Kovačić travnjak

29. studenog 2017. - 00:56
2017-11-25T170118Z_478261494_RC1B7F9C1570_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-MAD-MLA.JPG

Nogometaši Real Madrida izborili su plasman u osminu finala Kupa Kralja nakon što su u uzvratnom susretu 16-ine finala na Santiago Bernabeu odigrali 2-2 protiv trećeligaša Fuenlabrade obranivši tako pobjedu 2-0 iz prve utakmice.

"Kraljevski klub" je daleko teže nego što se očekivalo prošao dalje. Nakon gostujućeg slavlja 2-0 očekivala se Realova rutinska pobjeda. Međutim, hrabri gosti su na poluvremenu vodili 1-0, a u 60. minuti uzdrmali okvir gola. U nastavku susreta Real se uozbiljio okrenuvši rezultat, a u posljednjim trenucima gosti su izborili remi.

Fuenlabrada je povela u 25. minuti golom Luisa Mille kojem je pomogla loša reakcija Keilora Navas. Korak do senzacije gosti su bili u 60. minuti kada je Daniel Diaz uzdrmao gredu. Izjednačio je Borja Mayoral u 62. minuti, a i...

26. travanj 2024 19:55