Strani nogometeuropa liga

Monaco Nike Kovača teškom mukom svladao Sturm: bila je to tek druga pobjeda momčadi iz Kneževine u zadnjih sedam susreta

16. rujna 2021. - 23:34

Nogometaši Monaca, koje vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, otvorili su nastup u Europskoj ligi pobjedom 1-0 protiv Sturma u susretu 1. kola B skupine.

Pogodak odluke zabio je Krepin Diatta u 66. minuti. Bila je to tek druga pobjeda momčadi iz Kneževine u zadnjih sedam susreta.

U drugom susretu PSV Eindhoven i Real Sociedad su odigrali 2-2. Domaćin je poveo, Španjolci su okrenuli rezultat s dva gola, da bi PSV ipak osvojio bod.

PSV je poveo u 32. minuti golom Gotzea, no gosti su u idućih sedam minuta okrenuli rezultat preko Januzaja (34) i Isaka (39). Na 2-2 je izjednačio Gakpo (54).

U dvoboju A skupine Lyon je na stadionu Ibrox pobijedio Rangers sa 2-0.

Gosti su poveli u 23. minuti golom Karla Toka Ekambija, a na 2-0 je povisio Slimani u 55. minuti. Francuzi su pritom imali mn...

26. travanj 2024 18:10