Monaco Nike Kovača ne posustaje u borbi za naslov: minimalnom pobjedom nad Angersom privremeno su se smjestili na drugo mjesto

25. travnja 2021. - 19:16

Nogometaši Monaca, koje predvodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, ostali su u igri za naslov prvaka nakon što su u susretu 34. kola na gostovanju pobijedili Angers sa 1-0 i barem privremeno skočili na drugo mjesto Le Championnata.

Pogodak odluke zabio je Wissam Ben Yedder u 79. minuti utakmice. Za domaći sastav je do 82. minute igrao Mateo Pavlović.

Bila je to peta uzastopna pobjeda momčadi iz Kneževine uz razliku pogodaka 15-0.

Monaco se ovom pobjedom probio na drugo mjesto na ljestvici sa 71 bodom, tek bodom manje od lidera PSG-a.

Na trećem mjestu je Lille sa 70 bodova, dok Lyon na četvrtoj poziciji ima 67 bodova. U posljednjem susretu ovoga kola večeras se sastaju upravo Lyon i Lille.

26. travanj 2024 04:18