Strani nogometzabio dva gola

Messi oduševio protiv Jamajke: pred kraj utakmice navijač uletio na travnjak s jednom željom, zaštitari ga oborili

Piše Hina, Sport SD
28. rujna 2022. - 09:01

Argentinska nogometna reprezentacija nastavila je niz pobjeda svladavši sinoć u New Jerseyu u prijateljskoj utakmici s 3-0 Jamajku. Za Argentinu je ovo 35. utakmica bez poraza, a niz je počela 2019. godine. Rekord još uvijek drži Italija koja je pod vodstvom izbornika Roberta Mancinija bila bez poraza u 37 utakmica.

Argentinska nogometna zvijezda Lionel Messi također može pamtiti sinoćnje slavlje svoje reprezentacije jer je za njega to stota pobjeda koju je upisao u dresu argentinske reprezentacije.

On je svoju 100. pobjedu u dresu Argentine obogatio s dva pogotka. Nakon što je ušao u igru u drugom poluvremenu Messi je zabio prvi gol u 86. minuti, a onda dvije minute kasnije i drugi. prvi gol na utakmici za Argentinu zabio je Alvarez u 13. minuti ...

27. travanj 2024 03:59