Liverpool porazio Southampton, odluka o prvaku u zadnjem kolu

17. svibnja 2022. - 23:24

U posljednjem susretu 37. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je na gostovanju pobijedio Southampton sa 2-1 i kolo prije kraja smanjio zaostatak za vodećim Manchester Cityjem na jedan bod.

Uoči posljednjih 90 minuta ove sezone Manchester City ima 90, a Liverpool 89 bodova.

U posljednjem kolu u nedjelju 22. svibnja "Građani" će kod kuće igrati protiv Aston Ville, a Liverpool protiv Wolverhamptona. U slučaju istog broja bodova odlučivat će gol razlika.

Juergen Klopp je odmarao čak devetoricu igrača koji su u subotu u finalu FA kupa pobijedili Chelsea, a dvoboj protiv Southamptona nije počeo dobro za goste.

"Sveci" su povelio već u 13. minuti golom Nathana Redmond. Gosti su 14 minuti kasnije izjednačili, a pogodak je postigao Takumi Minamino koji je prošlu sezonu proveo na...

26. travanj 2024 18:54