Liverpool golijadom ušao u povijest, Chelsea i s igračem manje do vrijedne pobjede

27. kolovoza 2022. - 19:14

Suparnik zagrebačkog Dinama u 1. kolu skupine E nogometne Lige prvaka Chelsea u susretu je 4. kola engleskog prvenstva na svom Stamford Bridgeu svladao Leicester City sa 2-1 (0-0) iako je više od sat vremena bio s igračem manje.

Crveni karton u 28. minuti je dobio Conor Gallacher zbog dva žuta kartona u kratkom razdoblju, no i s igračem manje Chelsea je početkom drugog poluvremena poveo sa 2-0 s dva pogotka Raheema Sterlinga. Engleski je napadač u 47. minuti sjajnim lobom sa 20-ak metara pogodio sam gornji lijevi kut nemoćnog Warda, da bi u 63. minuti iz blizine zakucao liptu u mrežu na ubačaj Jamesa. Ipak, samo tri minute potom Barnes je smanjio na 2-1 nakon odličnog duplog pasa s Vardyjem, a veliku priliku za poravnanje imao je Ayoze u 87. minuti, no njegov udarac s vrha kaznenog pr...

26. travanj 2024 15:10