Lille porazio Monaco u susretu sa sedam golova, Majer Rennesu donio pobjedu nad Angersom

23. listopada 2022. - 23:10

U posljednjem susretu 12. kola francuskog nogometnog prvenstva Lille je pobijedio Monaco sa 4-3 upisavši treću pobjedu u nizu.

Bila je to sjajna utakmica, Lille je u prvom poluvremenu vodio 1-0 i 2-1, no Monaco se oba puta vratio. U nastavku su prvi do prednosti došli gosti, no Lille je izjednačio na 3-3, pa ubrzo zabio i četvrti gol.

Strijelci za Lille bili su Alexsandro (22), Remy Cabella (39, 63) i Jonathan Bamba (71), a za momčad iz Kneževine Caio Henrique (34), Axel Disasi (44) i Wissam Ben Yedder (53).

U ranije odigranom susretu Rennes je pobijedio Angers sa 2-1, a pobjedu gostima donio je hrvatski reprezentativac Lovro Majer.

Rennes je došao u vodstvo u 43. minuti, a strijelac je bio Amine Gouiri. Angers izjednačava u drugom poluvremenu u 53. minuti pogotkom Amine Salame. ...

26. travanj 2024 08:10