Strani nogometDobar rezultat za uzvrat

Leicester se othrvao naletima Španjolaca u Madridu, pali tek nakon sumnjivog penala

13. travnja 2017. - 00:37
Antoine Griezmann

U prvom susretu četvrtfinala nogometne Lige prvaka Atletico Madrid je pobijedio Leicester City 1-0.

Pogodak odluke zabio je Antoine Griezmann u 28. minuti iz jedanaesterca.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko nije nastupio za domaći sastav zbog ozljede.

Atletico je dominirao od prve minute i do gola je mogao doći već u ranoj fazi utakmice. Koke je u četvrtoj minuti sjajno opalio sa 20-tak metara, no pogodio je vratnicu. U 10. minuti je opasno zaprijetio i Yannick Carrasco, no pucao je pored gola. Svoju dominaciju europski doprvak je okrunio vodstvom u 28. minuti golom Griezmanna iz kaznenog udarca. Englezi su imali prigovora na dosuđeni jedanaesterac jer se čini kako je Marc Albrighton načinio prekršaj izvan kaznenog prostora. No, švedski sudac Eriksson je pokazao na bijelu točku....

28. travanj 2024 16:01