Strani nogometVečer odluke EL

Lazio, Zenit, Arsenal i Steaua osigurali prolaz

3. studenog 2017. - 00:13
lazzzz

Nakon kijevskog Dynama 'europsko proljeće' u Europskoj lige nakon četiri kola natjecanja po skupinama osigurali su i Arsenal, Zenit, Steaua, te Lazio.

Lazio je u susretu iz K skupine u Rimu pobijedio Nicu 1-0, a pobjednika je odlučio autogol Le Marchanda u sudačkoj nadoknadi utakmice. Ivan Vargić nije branio za talijanski sastav.

U drugom susretu Zulte Waregem je na gostovanju pobijedio Vitesse 2-0 premda je od 22. minute igrao s igračem manje. Waregem je poveo već u trećoj minuti golom Marvina Baudryja, no u 22. minuti gosti su ostali s igračem manje nakon što je isključen Kingsley Madu. Ipak i s igračem manje gosti su zabili pogodak, a strijelac je u 70. minuti bio Kaya.

Lazio je ovom pobjedom osigurao ne samo prolaz, već i prvo mjesto u skupini sa 12 bodova, Nica ima šest, ...

28. travanj 2024 10:12