Strani nogometbundesliga

Kramarić strijelac na gostovanju kod Herthe, poraz Schalkea u sudačkoj nadoknadi

3. veljače 2018. - 19:51

U 21. kolu Bundeslige Hoffenheim je u subotu u gostima kod Herthe poveo golom Andreja Kramarića iz penala u 38. minuti, ali je na kraju završilo 1-1, a strijelac za Herthu bio je Salomon Kalou (58).

Kramarić, koji je igrao do 83. minute za Hoffenheim, još je dva puta opasno zaprijetio. U 7. minuti je dobro pucao sa vrha kaznenog prostora, a lopta je prošla blizu vratnice, dok je njegov pokušaj u 42. minuti završio daleko od vratiju. Kramarić je ove sezone u Bundesligi upisao 3 gola i 3 asistencije.

Wolfsburg i Stuttgart su odigrali 1-1, a napadač Josip Brekalo nije bio u sastavu Stuttgarta. Tin Jedvaj ostao je na klupi za pričuve Bayer Leverkusena, koji je protiv Freiburga odigrao 0-0.

Schalke je na domaćem terenu izgubio od Werdera sa 1-2. U sudačkoj nadoknadi pobjedu Werderu, k...

28. travanj 2024 02:24