Kalinić načeo Leticu i otvorio put Romi do uvjerljive pobjede, Fiorentina zaustavila Inter, Parma Napoli udaljila od Europe

23. srpnja 2020. - 00:02

U susretu 35. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru odigrao 0-0 protiv Fiorentine propustivši priliku vratiti se na drugo mjesto Serie A. Inter je dominirao, ali nije uspio probiti obranu 'viola'. Marcelo Brozović je za Inter igrao od 76. minute, dok je Milan Badelj u gostujućim redovima igrao do 75. minute.

Roma nije imala problema protiv otpisanog SPAL-a. Rimljani su na gostovanju pobijedili sa 6-1, a prvi pogodak na utakmici zabio je hrvatski napadač Nikola Kalinić u 12. minuti utakmice. Bio je to četvrti pogodak Kalinića ove sezone u Serie A, dva je zabio Cagliariju, a jedan Bresciji. Golove za rimski sastav zabili su i Carles Perez (38), Aleksandar Kolarov (44), Bruno Peres (52, 75) i Nicolo Zaniolo (90), dok je strijelac za 'fenjertaša' bio Alberto Cerri u ...

26. travanj 2024 15:02