Juventus nakon raspucavanja svladao Inter, Brozović i Perišić od prve minute, Mandžukić ušao u drugom dijelu

24. srpnja 2019. - 18:11

Nogometaši Juventusa svladali su Inter sa 2-1 (1-1, 0-1) boljim izvođenjem jedanaesteraca, nakon što je u osnovnom dijelu utakmice International Champions Cupa odigrane u Nanjingu rezultat bio 1-1.

Inter je poveo već u 10. minuti, kad je nakon ubacivanja iz kuta branič Juventusa Matthijs de Ligt nespretno zahvatio loptu i poslao ju u vlastitu mrežu. Juventus je na izjednačenje čekao do 68. minute. Cristiano Ronaldo izveo je slobodan udarac s ruba kaznenog prostora, a lopta na putu prema golu zahvatila Škriniara u živom zidu te promijenila smjer i prevarila vratara Padellija.

Odluka o pobjedniku pala je u raspucavanju s 'bijele točke' u kojem je briljirao 41-godišnji Gigi Buffon obranivši udarce Ranocchije i Longoa, ali su nakon preciznih Cancela, Ronalda i Cana promašili Rabiot ...

28. travanj 2024 09:40