Juventus golom u sudačkoj nadoknadi sačuvao četvrto mjesto: Atalanta je prva zabila u završnici, ali nije uspjela pobjedom preskočiti susjeda na tablici

13. veljače 2022. - 23:15

U izravnom dvoboju za četvrto mjesto na ljestvici talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta i Juventus su u Bergamu igrali 1-1 (0-0).

U siromašnoj utakmici s malo prilika Atalanta je bila nadomak pobjede nakon što je Malinovski fantastičnim udarcem sa 25 metara u 76. minuti svladao Szczesnyja, no u drugoj minuti sudačke nadoknade Danilo je bio najviši u skoku pred domaćim vratima te proslijedio ubačaj iz kuta Dybale u mrežu za konačnih 1-1.

Ovim remijem Juventus je zadržao četvrto mjesto na ljestvici sa 46 bodova, dva više od pete Atalante.

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić u igru je za Atalantu ušao tek u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Ranije u nedjelju Milan je minimalnom 1-0 (1-0) pobjedom protiv Sampdorije preuzeo vrh ljestvice. Jedini gol na utakmici post...

26. travanj 2024 23:28