Inter upisao treći domaći prvenstveni poraz u nizu

15. travnja 2023. - 22:45

Nogometaši Monze iznenadili su Inter u gostima te su u Milanu slavili 1-0, u dvoboju 30. kola talijanske Serie A. Inter je time upisao treći domaći prvenstveni poraz u nizu te je ostao tek na petom mjestu ljestvice. Ranije su ih pobijedili Juventus i Fiorentina. Monza se podigla na 12. mjesto.

Većinu utakmice Inter je jalovo napadao, a mreža se jedino zatresla na drugoj strani. U 78. minuti, nakon kornera, 32-godišnji Caldirola je glavom zakucao loptu u domaću mrežu. Njemu je to bio premijerni pogodak ove sezone u prvenstvu te treći u karijeri u Serie A.

Trener Intera Simone Inzaghi mnoge je svoje glavne igrače uveo u igru tijekom drugog poluvremena čuvajući ih za četvrtfinalni uzvrat Lige prvaka protiv Benfice. Tako je i hrvatski reprezentativac Marc...

27. travanj 2024 06:21