Inter preokretom do pobjede protiv Parme: u samo tri minute razmaka zabili dva pogotka i zadržali korak pri vrhu poretka

28. lipnja 2020. - 23:58

U posljednjem susretu 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na gostovanju pobijedio Parmu sa 2-1 okrenuvši rezultat u posljednjih pet minuta utakmice.

Parma je imala vodstvo i niz sjajnih prilika, no sve je uprskala u zadnjih pet minuta susreta.

Gervinho je u 15. minuti zabio za 1-0, a Parma je potom imala još nekoliko fantastičnih prilika. Međutim, nije to bila večer danskog napadača Andreasa Corneliusa koji je promašio tri zicera. Najbolju priliku imao je u 29. minuti kada je izašao sam ispred Samira Handanoviča, ali je prebacio cijeli gol.

Inter je izjednačio u 83. minuti preko Stefana de Vrija, a samo minutu kasnije domaćin je ostao s igračem manje nakon što je isključen Juraj Kucka. Gosti su igrača više iskoristili u 86. minuti, kada je Alessandro Bastoni zabio...

26. travanj 2024 04:42